Pílenie

Pílenie je jednoduchý a efektívny spôsob rezania materiálov. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby poskytovali presné a hladké rezy bez veľkého úsilia. Vďaka príslušenstvu na pílenie sa tak pílenie stáva ešte rýchlejším a efektívnejším, preto možno ľahko a presne rezať rôzne materiály ako drevo, plast, či kov podľa Vašich potrieb.

Možnosti řezání kovů

V této části oblíbeného magazínu RTVS Postav dom, zasaď strom si představíme nové technologie a možnosti řezání kovů. Používáte k řezání kovů abrazivní kotouče, ale rychle se Vám zničí? Řešením jsou nové možnosti řezání a diamantový kotouč BOSCH.

Čtěte více
Možnosti řezání kovů

Kotoučové pily na kovy

Řezání kovů za studena? Bez jisker ? Jak po másle? V další reportáži oblíbeného magazínu RTVS Postav dom, zasaď strom jsme se podívali na zoubky kotoučovým pilám na kovy.

Čtěte více
Kotoučové pily na kovy

Ocasní pily

Jak řezat větší kusy různých druhů materiálu? V této části si představíme ocasní pily ak nim určené pilové listy na různé druhy materiálů.

Čtěte více
Ocasní pily
Kliknutím na „Přijmout vše“ souhlasíte s tím, že můžeme shromažďovat informace o vás pro různé účely, včetně: Funkce, Statistiky a Marketingu