Aktuality

Školení pro práci s diisokyanáty

V srpnu 2020 Evropská unie schválila nové nařízení REACH o používání výrobků obsahujících více než 0,1 % monomerních diisokyanátů. Tato nová pravidla se vztahují na výrobky, jako jsou polyuretanová lepidla, tmely, nátěry nebo spreje, které se používají v průmyslové výrobě a stavebnictví.

Čtěte více
Školení pro práci s diisokyanáty

ALLMEDIA - Nové řezací centrum

V moderním řezacím centru pro zpracování podkladních a rozšiřovacích profilů z konstrukčních a tepelně izolačních desek PHONOTHERM a KERDYN pro naše zákazníky vyrábíme podkladové, rozšiřovací a spojovací profily na míru, termoizolační nosné podložky, sendvičové konstrukce, roletové a žaluziové kastlíky podle výkresové dokumentace.

Čtěte více
ALLMEDIA - Nové řezací centrum

Tekutá fólie pro dočasnou ochranu povrchů LIQUIFOIL LF01

Lehce odstranitelná tekutá ochranná fólie pro dočasnou ochranu povrchů ze skla, plastu, kovu, ale i dalších nesavých materiálů. Použitím ochranné fólie se snižují dodatečné náklady na čištění a opravu povrchů během výstavby nebo samotné přepravy. Tato tekutá fólie je vyrobena na bázi vody a je Ph neutrální. Je nehořlavá, netoxická a UV stabilní až do 36 měsíců.

Čtěte více
Tekutá fólie pro dočasnou ochranu povrchů LIQUIFOIL LF01
Kliknutím na „Přijmout vše“ souhlasíte s tím, že můžeme shromažďovat informace o vás pro různé účely, včetně: Funkce, Statistiky a Marketingu