Nová séria posuvných pokosových píl od EVOLUTION

Píly R210SMS+ a R255SMS+ od Evolution sú poslednými prírastkami v rodine pokosových píl tejto značky.

Pokosové pily R210SMS + a R255SMS + od Evolution řežou patentovanou multifunkční technologií, která řeže různé druhy materiálu. Obě pily oproti předchozím verzím obsahují navíc:

  • TCT multifunkční kotouč na různé druhy materiálů
  • dvě upínací svorky pro přesnější a rychlejší nastavení materiálu
  • ochranu kluzné části, která chrání před poškozením a zabraňuje prašnosti
  • adaptér na odsávání a prachový sáček pro čistší a bezpečnější práci
  • rukojeť na nošení pro snadný přenos z jednoho místa na druhé
  • 3 m kabel, který snižuje potřebu používání prodlužovaček

Pokosová pila EVOLUTION R210 SMS+

Pokosová pila EVOLUTION R255 SMS+

Řežou vše

Evolution je jedním z lídrů na trhu v oblasti víceúčelových technologií řezání. S využitím TCT víceúčelové technologie řezání, všechny pily snadno řežou ocel, hliník, dřevo (dokonce dřevo s hřebíky) a plast stejným kotoučem. Všechny multifunkční čepele s karbidovým zakončením Evolution jsou vyrobeny v Japonsku a mají vysoce kvalitní ocel a výkon.

Řežou ocel za studena

Povrch řezaného materiálu na dřevě a oceli je okamžitě opracovatelný. Při řezání neprodukují prakticky žádné teplo, nečistoty ani jiskry, což umožňuje rychlé zacházení s řezaným materiálem.

Řežou kámen, beton, keramiku

Diamantové kotouče se souvislým segmentem (Ø 210 mm a Ø 255 mm) poskytují hladší řezání keramických dlaždic a okrasných kamenů. Nejsou součástí balení.

Řežou bezpečně

Při abrazivním řezání se může tvořit nadměrné množství prachu, výpary, kouř, oheň a dokonce mohou vzniknout exploze. Pily Evolution TCT rychle řežou ocel, nevytvářejí žádné teplo a prakticky žádné jiskry, čímž tvoří mnohem bezpečnější pracovní prostředí.
Kliknutím na „Přijmout vše“ souhlasíte s tím, že můžeme shromažďovat informace o vás pro různé účely, včetně: Funkce, Statistiky a Marketingu