Na trhu se stavebními materiály působíme v Slovenské a České republice od roku 1990

V našem sortimentu naleznete kotevní techniku, měřící techniku, stavební chemii, nástroje, nářadí, montážní systému pro okna, dveře, fasády a pásky a fólie od světových lídrů. Díky dlouhodobé spolupráci se špičkovými výrobci Vám umíme garantovat kvalitní výrobek s přiměřenou cenou a zaručeným servisem. Centrála a Profi Centrum v Bratislavě, Profi Centrum v Prešově a od roku 2006 i organizační složka v Brně nám umožňují zajistit rychlý dodavatelský servis na Slovensku a v České republice. Zkušený a stabilní tým 60 zaměstnanců je zárukou zákaznických služeb na vysoké úrovni.

Krédo společnosti "Profesionalita zavazuje" pro nás znamená nejen dodání kvalitního produktu, ale také garantovaný servis a profesionální poradenství podpořené odborným vzděláváním zaměstnanců. Investování společnosti do kvality, serióznosti a odbornosti směrem k zákazníkovi se tak stává výjimečnou hodnotou, na jejíž vztah klient – ​​firma stojí. Široká nabídka naší společnosti, patenty a originální nápady umožňují nalézt to nejlepší řešení pro každý Váš projekt či stavbu.

ALLMEDIA v číslech

30 582

dodávek pro velké

stavby v SR a ČR

2 510+

aktivních zákazníků

9,2 mil

obrat za rok 2022

100+

projektů ročně

Web stránky zaměřené na specifické oblasti

Pro širokou veřejnost jsme připravili webovou stránku www.montaz-okna.sk. Naleznete zde jasně vysvětlené problémy, řešení a postupy při montáži oken těsnícími pásky a seznam námi vyškolených firem pro aplikaci těsnících pásků a fólií.

Na webové stránce www.evolutiontools.eu naleznete širokou nabídku profesionálního elektrického nářadí a příslušenství předního světového výrobce značky EVOLUTION.

Rozvojový projekt s podporou EU: Technologie zpracování podkladových a rozšiřovacích profilů z konstrukčních desek PHONOTHERM a KERDYN

Pro rostoucí zájem našich zákazníků jsme na přelomu roku 2020 i díky nenávratnému finančnímu prostředku z Evropského fondu regionálního rozvoje, operačního programu integrovaná infrastruktura 2014 - 2020, který nám zprostředkovalo Ministerstvo Hospodářství Slovenské republiky, investovali do technologie zpracování podkladových a rozšiřovacích profilů z konstrukčních desek KERDYN, které zpracováváme pro individuální požadavky a distribuujeme v ČR a SR.

Moderní výrobní centrum v Pravenci (okres Prievidza, SR)

Koncem roku 2021 jsme vytvořili nářezové centrum pro lepící a těsnící pásky a fólie, které na místě skladujeme, řežeme na požadované rozměry, balíme a expedujeme. Ve stejné době u nás vzniklo oddělení managementu projektů, které slouží jako administrativní podpora při přípravě a implementaci produktů pro projekty v oblasti výstavby v České a Slovenské republice.

Kliknutím na „Přijmout vše“ souhlasíte s tím, že můžeme shromažďovat informace o vás pro různé účely, včetně: Funkce, Statistiky a Marketingu