Na trhu se stavebními materiály působíme od roku 1990

V našem sortimentu najdete kotvicí techniku, stavební chemii, nástroje, nářadí, pásky a fólie od světových lídrů. Díky dlouhodobé spolupráci se špičkovými značkami vám můžeme garantovat kvalitní výrobek s přiměřenou cenou a zaručeným servisem. Centrála v Bratislavě, pobočka v Prešově a od roku 2006 i organizační složka v Brně nám umožňují zabezpečit rychlý dodavatelský servis na Slovensku a v České republice. Zkušený a stabilní tým 40. zaměstnanců je zárukou zákazníckých služeb na vysoké úrovni.

Krédo společnosti "Profesionalita zavazuje" pro nás znamená nejen dodání kvalitního produktu, ale i garantovaný servis a profesionální poradenství podpořené odborným vzděláváním zaměstnanců. Investování společnosti do kvality, serióznosti a odbornosti směrem k zákazníkovi se tak stává výjimečnou hodnotou, na které vztah klient - firma stojí.

Široká nabídka naší společnosti, patenty a originální nápady umožňují najít to nejlepší řešení pro každý Váš problém.  

Rozběhnutím výroby maket okenních ostění s montáží těsnicích pásek a taktéž zpracováním okenních fólií na bázi EPDM, PE a PVC jsme udělali další krok při rozšiřování naší nabídky určené hlavně pro výrobce okenní a fasádní techniky. Pro širokou veřejnost jsme připravili webovou stránku www.montaz-okna.sk. Najdete zde jasně vysvětlené problémy, řešení a postupy při montáži oken těsnicími páskami a námi vyškolené firmy v používání těsnicích pásek a fólií.