Nová Waltrovka - Metalica a Legatica

Stavba Nová Waltrovka v Praze se skládá z budov Metalica a Legatica. Projekt navazuje na úspěšné dokončení první a druhé fáze Waltrovky a nabízí 24.000 m² nových, moderních, kancelářských prostor a 4.300 m² retailových prostor k pronájmu. Nový development zahrnuje také rezidenční část se 460 byty a hotel se 166 pokoji. Projekt získal stavební povolení v roce 2022.

Čtěte více
Nová Waltrovka - Metalica a Legatica

Rezidence Erbenova

Rezidence Erbenova je název bytového domu na pražském Smíchově, která disponuje osmi podlažími (5.PP-3.NP), z toho pět částečně podzemních podlaží (zapuštěno v terénu po třech stranách) s mezaninem v 5.PP a tři nadzemní podlaží. Rezidence Erbenova získala cenu architektů v soutěži Realitní projekt roku 2022. Na její stavbě jsme se podíleli konstrukčními tepelněizolačními deskami, fasádními fóliemi a lepidly, třmenovými kotvami a kotevními šrouby.

Čtěte více
Rezidence Erbenova

Vila domy

Unikátně řešený komplex třinácti rodinných domů v centru Průhonic. Moderní, jižně orientované domy, ve vysokém standardu, s jedinečně řešenými dispozicemi, poskytují výjimečnou možnost bydlení na dobré adrese.

Čtěte více
Vila domy

Mólo Lipno

V resortu MOLO LIPNO byly při montáži oken na rezidenčním bydlení a restauraci přímo na molu aplikovány konstrukční a izolační desky KERDYN GREEN a PHONOTHERM a také nosný profil ISO-TOP WINFRAMER.

Čtěte více
Mólo Lipno

Vila Modřany

Při stavbě fasádního pláště vily v Pražských Modranech jsme se podíleli s fasádními silikony, podkladními profily a okenními pásky.

Čtěte více
Vila Modřany

Skalní útes

Stavba Skalní útes v Pražských Holešovicích je železobetonový monolitický skelet doplněný o ztužující stěny celkem 7-patrové budovy s komerčním prostorem v přízemním dvoupodlažním parteru a 40-ti byty. Budova je ukončena plochou střechou na železobetonové stropní desce se zahradou. Dodávali jsme tam konstrukčně-tepelněizolační desky, fasádní silikony a expanzní pásky.

Čtěte více
Skalní útes

Dům Sportu

Na tomto projektu byla lepena provětrávaná fasáda lepicím ALLMEDIA Panel System s překrytím izolace fólií OMEGA UVPE, kotvená hmoždinkami TOX.

Čtěte více
Dům Sportu

Ostrovní

Na 6-patrové zděné budově, podsklepené garážemi, s železobetonovými stropy a zahradou na střeše vrchních pater jsme se podíleli na opláštění velkoformátovým cemento-vláknitým obkladem. Naši nosnou dodávku tvořila předsazená montáž oken systémem profilů ISO-TOP Winframer "TYP 3", montážními úhelníky, lepidlem OTTOCOLL M550 HiTack a primerem OTTO Primer 1225.

Čtěte více
Ostrovní

Sky Park by Zaha Hadid

Na stavbě Sky Park od renomované architektky světového formátu Zaha Hadid jsme řešili kompletní montáž otvorových konstrukcí pomocí samolepících pásků a fólií. Sestavy otvorových konstrukcí jsou položeny na podkladových profilech vyrobených z konstrukční desky KERDYN.

Čtěte více
Sky Park by Zaha Hadid
Kliknutím na „Přijmout vše“ souhlasíte s tím, že můžeme shromažďovat informace o vás pro různé účely, včetně: Funkce, Statistiky a Marketingu