Proč nakupovat u nás?

Široký výběr produktů pro stavebnictví

Naše nabídka je opravdu obrovská. Máme produkty pro kutily i pro profesionály. Pokud jste v našem eshopu nenašli produkt, který hledáte, kontaktujte nás. Vynasnažíme se najít alternativu vhodnou pro Vás.

Bezpečná platba

Platba prostřednictvím platební brány GoPay je 100% bezpečná. Náš eshop je chráněný bezpečnostním certifikátem, o Vaše bezpečí na naší stránce je postaráno.

Rychlé dodání zboží

Pokud máme zboží skladem, jsme schopni dodat Vám ho do 2 dní. Nezřídka se stává, že zákazník má zboží už druhý den.

Sleva 5-10% pro každého registrovaného zákazníka

Mít účet u nás je výhoda - pokud si u nás vytvoříte konto, jednou z nich je i stálá sleva 5-10% na každý produkt. Výška slevy závisí na produktu. Tento benefit neplatí pro nákup bez registrace.

Věrnostní bonus 2% pro každého zákazníka už od první objednávky

Už od prvního nákupu u nás Vám připíšeme 2% ze zaplacené sumy bez DPH do Bonusu 2%. Například ze zaplacené sumy 100 Kč bez DPH Vám do bonusu připíšeme 2 Kč bez DPH. Tyto "peníze" potom můžete využít na další nákup a ušetřit. 

Odborné poradenství

Pokud si neumíte poradit s výběrem produktu nebo máte problém s jeho použitím, či aplikací, naši techničtí poradci jsou tu pro Vás. Neváhejte se na ně obrátit, protož chyba v stavebnictví Vás může vyjít opravdu draho.

Kliknutím na „Přijmout vše“ souhlasíte s tím, že můžeme shromažďovat informace o vás pro různé účely, včetně: Funkce, Statistiky a Marketingu