ALLFIX - Podkladové a rozšiřovací profily

Nová generace podkladových profilů (standardní rámové profily)

Díky našemu podkladovému profilu ALLFIX vyrobenému z konstrukčních tepelně-izolačních desek Phonotherm® 200 nebo Kerdyn ™ Green GFR, které tvoří základ našich profilů, můžete při zabudování výplňových konstrukcí výrazně optimalizovat tepelné mosty. S podkladovými profily ALLFIX splníte požadované parametry součinitele prostupu tepla pro okna platné až od roku 2021. Optimalizovaná izotermická křivka znamená, že kondenzace vody a tvorba plísní se stanou minulostí.

Kombinací standardních výšek z naší řady profilů nebo kombinací požadovaných výšek specifických pro zákazníka je možné flexibilně reagovat na jakoukoli podlahovou konstrukci s jakoukoli výškou. Jednotlivé moduly mohou být vyrobené v jednom kuse nebo jsou slepené a sešroubované, takže ze statického hlediska je výsledkem monolitický systém bez vnitřních kloubů. To výrazně zlepšuje tuhost celého systému. Profily je třeba zajistit ocelovými úhelníky - pokud možno na interiérové straně stavby.

S profilem ALLFIX dosáhnete také významného zlepšení při upevňování parapetu díky vyšším hodnotám na vytažení šroubů než u standardních profilů z PVC. Slepením profilů k rámům nebo prahům otvorových konstrukcí dosáhnete vynikající stability a těsnosti. Použitím profilů ALLFIX získáte stabilní, přizpůsobitelnou, vodotěsnou a vysoce izolovanou konstrukci pro dveře nebo okna s dokonalými fyzikálními vlastnostmi. Tažení nebo tlačení sestavy s podkladovým profilem ve výrobě nebo na stavbě je možné. Pokud máte vlastní okenní systém nebo potřebujete tepelně optimalizovaný profil pro nově vyvinutý systém, rádi jej spolu s Vámi vyvineme.

PODKLADOVÉ PROFILY

Podkladový profil KERDYN

Podkladový profil PHONOTHERM

ROZŠÍŘOVACÍ PROFILY

Flexibilní výšky profilů pro Vaše konstrukce zabudované ve výšce podlahy

Rozširovací profil PHONOTHERM

PROFILY PRO ZDVIŽNO-POSUVNÉ SYSTÉMY

Aby se zabezpečila trvalá funkce, tak posuvné dveřní systémy vyžadují stabilní, izolovanou, vzduchotěsnou a vodotěsnou prahovou spodní konstrukci. V kombinaci s izolačními profily z našich desek a desek XPS získáte systém na bázi sendvičové konstrukce, který nabízí hladké a bezproblémové fungování a zaručuje vysoce izolovanou prahovou konstrukci. Modulární konstrukce znamená, že může být namontovaná a připevněná před dodáním otvorové konstrukce. Úspora hmotnosti ulehčuje práci a zabraňuje poškození.

Podkladový profil pod zdvižno-posuvný systém KERDYN

Podkladový profil pod zdvižno-posuvný systém PHONOTHERM

PERFEKTNÍ KOMBINACE METERIÁLŮ PRO VÁŠ STAVEBNÍ PROJEKT

V závislosti na potřebné nosnosti vaší otvorové konstrukce, vizuálních požadavků a dalších technických požadavků, nabízíme optimální kombinaci materiálů pro váš izolační podkladový profil spolu s výkresy geometrie. Pro spolehlivou instalaci dveří a oken umožňují produkty našeho modulárního systému další možnosti: např. spojovací profily, podparapetní profily, podklad pod vodicí lišty žaluzií a rolet, podložky pro překotvení do fasády.

PRO KAŽDOU GEOMETRII PROFILU

Geometrii profilu určujeme přizpůsobením podkladového profilu podle požadavků vašeho profilu dveří nebo okna. S našim profilovým obráběcím centrem dokážeme vyhovět téměř každému individuálnímu požadavku. Délka profilů do 3000 mm může být dodávaná v jednom kuse, kratší kusy podle požadavku, nebo ve standardizovaných rozměrech 1200 mm nebo 2400 mm, delší kusy se připraví podle požadavku a to buď přes rybinový spoj nebo spoj pero/drážka (dodáváno v rozloženém stavu). Možnost balení a značení profilů (balíků) podle požadavku zákazníka.

ĎALŠIE DÔVODY PRE VOĽBU NAŠICH PROFILOV

Žádná hniloba a plíseň v oblasti podkladových profilů v případě pronikání vlhkosti. Profily si zachovávají svoje technické vlastnosti i po dlouhodobém vystavení vlhkosti. Velký počet zkoušek s běžnými těsnicími a lepicími systémy prokázaly dobrou kompatibilitu, taktéž těsnicí a lepicí systémy na bázi rozpouštědel nepoškozují vlastnosti profilů ani použité těsnění. Díky stálé vysoké pevnosti materiálů existuje možnost šroubování a lepení v každé úrovni. Varianta vyrobená z Kerdyn ™ Green FR umožňuje lehké a málo prašné zpracování komponentů v dílně nebo na staveništi. Při použití okenního těsnicího ISO3 systému pásek a fólií vzniká ideálně utěsněná konstrukce s dlouhou životností.

  • Optimální izotermická křivka
  • Součinitel prostupu tepla (Uw= 0,85 W/m2.K) pro okna platný od roku 2021 (v závislosti na šířce profilu)
  • Žádná tvorba plísní
  • Žádné tepelné mosty
  • Optimalizovaná difuze vodní páry (v závislosti na verzi)
  • Žádná kondenzace
  • Dobrá zvuková izolace (v závislosti na provedení)
  • Vysoká pevnost a možnost zatížení
  • Zpracovaných více než 120 různých typů profilů pro různé typy rámů a prahů
ZÁKLADNÉ PARAMETRE VSTUPNÝCH MATERIÁLOV NA VÝROBU
VYBERTE SI Z NAŠEJ PONUKY ŠTANDARDNÝCH PROFILOV (aktuálne viac než 130 typov), ALEBO SI NAVRHNITE A NECHAJTE VYROBIŤ VLASTNÝ PODKLADOVÝ PROFIL NA MIERU.
Kliknutím na „Přijmout vše“ souhlasíte s tím, že můžeme shromažďovat informace o vás pro různé účely, včetně: Funkce, Statistiky a Marketingu