Polus City Center (Vivo)

Dodávání produktů pro ocelové a hliníkové konstrukce, střechy, vzduchotechniku ​​a klimatizaci, protipožární uzávěry, mramorové obklady a fasády, fontánu.

Čtěte více
Polus City Center (Vivo)

Hornbach

Dodáván nosný sortiment pro opláštění budovy jako nářadí, kotvící a spojovací technika, brusivo, stavební chemie a těsnící pásky.

Čtěte více
Hornbach

ALLMEDIA Profi Centrum Bratislava

Budova Profi Centra Bratislava vyrostla z betonových prefabrikátů, které byly utěsněny komprimačními (expanzními) pásky ISO, pružným polyuretanovým tmelem OTTOSEAL P305. Rovněž byly použity okenní pásky ISO a další profesionální produkty z našeho portfolia, jako chemické a mechanické kotvy MKT či diamantové vrtáky.

Čtěte více
ALLMEDIA Profi Centrum Bratislava

Eperia II

Opláštění budovy probíhalo pod taktovkou společnosti BAVEX K2.sk, s.r.o. pomocí multipřímkového laseru STABILA LA 180 L, fasádní fólie EPDM EXTERIER COMPLETE s těsnící páskou ALU FIXBAND.

Čtěte více
Eperia II

Kia

Při stavbě 300m2 fasády nového showroomu KIA v českém městě Zlín jsme se podíleli na tvarově netradiční celoskleněné strukturální fasádě. Novostavba je provedena dle KIA MOTORS – CUBE RED, jehož charakteristikou je krychlový tvar.

Čtěte více
Kia
Kliknutím na „Přijmout vše“ souhlasíte s tím, že můžeme shromažďovat informace o vás pro různé účely, včetně: Funkce, Statistiky a Marketingu