Tekutá fólie pro dočasnou ochranu povrchů LIQUIFOIL LF01

Lehce odstranitelná tekutá ochranná fólie pro dočasnou ochranu povrchů ze skla, plastu, kovu, ale i dalších nesavých materiálů. Použitím ochranné fólie se snižují dodatečné náklady na čištění a opravu povrchů během výstavby nebo samotné přepravy. Tato tekutá fólie je vyrobena na bázi vody a je Ph neutrální. Je nehořlavá, netoxická a UV stabilní až do 36 měsíců.

Tekutá fólie výrazně snižuje náklady na čištění rámů a oken. Ve srovnání s klasickými fóliemi a pásky je její aplikace mnohem rychlejší a nesrovnatelně jednodušší. Použít lze stříkací pistoli nebo obyčejný malířský váleček. Její nanášení na povrch je stejně snadné jako při malování. Výsledkem po jejím zaschnutí je průsvitná ochranná vrstva. V tomto stavu se okna i dveře mohou i nadále používat.

Aplikácia tekutej ochrannej fólie LIQUIFOIL+

Výhody

  • Výrazně snižuje náklady na čištění rámů a oken
  • Rychlá aplikace pomocí stříkací pistole nebo válečku
  • Jednoduše se odstraňuje, nelepí se a nezůstávají po ní žádné zbytky
  • Vhodná na sklo, plast, všechny kovové, pokovené a jiné nenasákavé povrchy
  • Fólie je na bázi vody, je nehořlavá, netoxická, s UV stabilitou až do 36 měsíců

Výsledok po nanesení tekutej fólie LIQUIFOIL+​

V prípade potreby zvýšenia ochrany povrchu, z dôvodu väčšieho zaťaženia, možno tekutú fóliu opakovane naniesť aj v hrubšej vrstve. Vďaka tomu sa dá predísť škodám spôsobených znečistením, škrabancami alebo iným poškodením, ku ktorým môže dôjsť počas výstavby alebo aj samotnej preprave.

Tekutá fólia LIQUIFOIL+ chráni povrch​

Nielen s aplikáciou, ale aj s jej odstraňovaním nie je žiaden problém. Keďže sa nelepí a nezostávajú po nej žiadne zvyšky, možno povedať, že sa veľmi ľahko odstraňuje. Stačí postupne strhnúť zaschnutú vrstvu fólie. Okrem toho, na rozdiel od bežných ochranných fólií, zanechá podstatne menej odpadu.

Odstraňovanie ochrannej fólie LIQUIFOIL+

Tekutá fólia nie je agresívna a nepoškodzuje aplikované povrchy. Je vhodná nielen na sklo, plast, kovové a pokovované povrchy, ale možno ju použiť aj na všetky ďalšie nenasiakavé materiály. Fólia je na báze vody, je šetrná k životnému prostrediu, nie je toxická a je biodegradovateľná. Okrem toho je nehorľavá a UV stabilná až do 36 mesiacov.

Kliknutím na „Přijmout vše“ souhlasíte s tím, že můžeme shromažďovat informace o vás pro různé účely, včetně: Funkce, Statistiky a Marketingu