Lepení parozábran

Potřebujete zajistit vzuchotěsnost prostupů, spojů a stavebních konstrukcí pro Váš pasivní nebo nízkoenergetický dům? Máme pro vás řešení.

U pasivních a nízkoenergetických domů jsou snad nejdůležitějším faktorem o.j. vzuchotěsnost. Je velmi důležité myslet na detaily a vyvarovat proudění vzuchu při spojích a přestupech přes stavební konstrukce, i těm nejmenším. Parozábrany (parobrzdy a parostropy) a parotěsné těsnící manžety, pásky, fólie a tmely jsou nejlepším řešením jak se vyhnout proudění vzduchu ve stavební konstrukci. Naše produkty pro vzuchotěsné utěsnění nacházejí využití ať už při těsnění přechodů stěn nebo zásuvkových spojů, ale také vodoinstalací a jiných druhů propojení, které s sebou přinášejí riziko prostupu vzduchu. V této části oblíbeného magazínu RTVS Postav dom, zasaď strom si ukážeme možnosti aplikace takových parotěsných materiálů.

Premiéra 24.4.2021

Kliknutím na „Přijmout vše“ souhlasíte s tím, že můžeme shromažďovat informace o vás pro různé účely, včetně: Funkce, Statistiky a Marketingu