Kontakt 724 944 078
ÚvodPodpora

Laser STABILA LA180L v akci

Vytváření pravých uhlů, přenášení os a pomocných linek na staveništi je časově náročná záležitost. Navíc chyby v důsledku nesprávného měření stojí nemalé peníze. My máme řešení. Samonivelační multi-liniový laser LA180L od firmy STABILA vám umožní dělat značení rychleji a přesněji než kdykoli předtím.

 

STABILA LA180L

 

Tyto výhody laseru využívá při své každodenní práci i pan Koiš, který pracuje v Bratislavě. Pan Koiš je živnostník, který kromě jiného často montuje i zábradlí. Proto potřebuje spolehlivé zařízení na vyrovnání ve více rovinách. Laser STABILA LA180L použivá pro vyměření stejného odstupu zábradlí od stěn, pro vyměření vodorovné linie a také pro vyměření stejného odstupu od stěny. 

 

Podle slov pana Koiše je toto multifunkční zařízení jeho každodenním společníkem ode dne, kdy si ho koupil. Je jednoduché na používání a "na dálku automaticky zarovná linii bez pracného doštelovávání", říká pan Koiš. 

 

 

 

Při realizaci projektu Urban Residence v Bratislavě využila funkce a výhody laseru STABILA LA180 L společnost JN STAV SK, s.r.o., subdodavatel spol. FENESTRA Sk, spol. s r.o

 


Zpět na seznam referencí

Související produkty

Copyright 2014 - 2019 © ALLMEDIA, spol. s r.o. - organizační složka Všechna práva vyhrazena.
design: Studio 001 Vytvárame eshopy - All4Shop.sk Vytvárame eshopy