Kontakt 724 944 078
ÚvodPodpora

Rady a tipy

Chraňte svou investici do magnetky

Vrtání

Koupili jste si novou magnetickou vrtačku? Máme pro vás pár tipů, aby sloužila co nejdéle :)

Není míchání jako míchání!

Míchání

Různé stavební materiály vyžadují speciální míchací technologie a míchací nástroje. Obyčejná vrtačka namísto profesionálního míchadla může být omylem, který vás bude stát nemalé peníze.

OTTO CHEMIE - Nástroje pro vyhledávání a spotřebu tmelů

Lepení a tmelení

Značka OTTO CHEMIE navrhla praktické nástroje pro uživatele, které jsou snadno použitelné. Pokud si stáhnete aplikaci OTTOapp pro Android nebo iPhone, získáte na jednom místě spoustu cenných informací.

Téměř všechny chyby montáže oken

Montáž okna

Montáž okna má od roku 2010 svoje pravidla. To stejné však platí i pro materiály, které jsou při normové montáži použité. To znamená, že i kotvy, pásky, fólie, pěny a lepidla je třeba vybírat, montovat nebo zabudovávat podle aktuálně platných norem a reálného stavu stavby.

7 typických chyb při míchání a jak jim předcházet

Míchání

Míchací práce jsou neoddělitelnou součástí každodenní činnosti na staveništi. Těmto pracím je důležité věnovat náležitou pozornost a preciznost, protože používání nesprávně namíchaných směsí přímo přispívá k vzniku budoucích vad stavby a následným dodatečným nákladům. Pokud se vyhnete následujícím sedmi chybám, které se při míchání vyskytují nejčastěji, riziko vzniku nežádoucích vad stavby bude minimální.

Kotvení do pórobetonu

Kotvení

Pórobetonem se ve všeobecnosti nazývají stavební materiály, které se vyznačují nižší objemovou hmotností (v suchém stavu), než má tradiční beton. Nižší objemová hmotnost se dosahuje tím, že do základních složek betonu (plnivo, spojivo, voda)  se přidá pórotvorná přísada (kypřící látka).

Copyright 2014 - 2018 © ALLMEDIA, spol. s r.o. - organizační složka Všechna práva vyhrazena.
design: Studio 001 Vytvárame eshopy - All4Shop.sk Vytvárame eshopy