Kontakt 724 944 078
ÚvodPodpora

Aktuality

11. národní konference ČKLOP

Aktuality

Zajímavým hostem letošní konference je (mimo jiných) i česká architektka Ing. Arch. Eva Le Peutrec, která působí v Číně a vyhrála například soutěž na urbanistické řešení milionového města, které se má stát čínským Silicon Valley.

KEIL den u nás: Inovativní neviditelné kotvení fasádních obkladů

Aktuality

Pro všechny zvědavce, které zajímá metoda staticky garantovaného skrytého kotvení, jsme připravili její předvádění u nás v ALLMEDIA PROFI Centre v Bratislavě.

STABILA R300 - tuto vodováhu musíte mít!

Aktuality

Vodováhy STABILA jsou už roky produkty, po kterých sáhne nejeden profesionál. Protože chyba v měření vás může stát hodně času a peněz, vybírejte nástroje, na které se můžete spolehnout a které vám vydrží mnoho roků. 

Proč sáhnout po laseru STABILA LAX 300 G?

Aktuality

Klasické červené laserové linie mají 20% - 30% úroveň viditelnosti pro lidské oko. Moderní, inovativní zelené laserové linie dosahují až 80% - 90% úrovně viditelnosti pro lidské oko. Zelené laserové linie jsou až 4-krát lépe viditelné než běžné červené laserové linie.

Konstrukce pláště střechy YTONG s použitím šroubů TWIN UD

Aktuality

Na sedlové a pultové střechy kompletně navržené z konstrukce Ytong, je možné místo závitových tyčí použít na upevnění kontralatí šrouby TWIN UD. Celý postup je jednodušší.

Vysokopevnostní oboustranné lepicí pásky NORBOND® Acrylic

Aktuality

NORBOND® Acrylic jsou vysokopevnostní oboustranné lepicí pásky s čistě akrylátovým nebo pěnovým jádrem a akrylátovým lepidlem. Pásky jsou vhodné pro všestrannou aplikaci v interiéru nebo exteriéru.

Copyright 2014 - 2018 © ALLMEDIA, spol. s r.o. - organizační složka Všechna práva vyhrazena.
design: Studio 001 Vytvárame eshopy - All4Shop.sk Vytvárame eshopy