Kontakt 724 944 078

O nás

 

  Historie

 

Společnost ALLMEDIA vznikla v roce 1990 s cílem přinést na česko-slovenský trh kvalitní produkty v oblasti stavebnictví. V našem sortimentu najdete kotevní techniku, stavební chemii, nástroje, nářadí, pásky a fólie od světových lídrů. Díky dlouhodobé spolupráci se špičkovými značkami Vám můžeme garantovat kvalitní výrobek s přiměřenou cenou a zaručeným servisem. Centrála v Bratislavě, pobočka v Prešově a od roku 2006 také organizační složka v Brně nám umožňují zabezpečit rychlý dodavatelský servis na Slovensku i v České republice. Zkušený a stabilní tým 40 zaměstnanců je zárukou zákaznických služeb na vysoké úrovni.

 

ALLMEDIA

 

  Profesionalita zavazuje

 

Krédo společnosti "Profesionalita zavazuje" pro nás znamená nejen dodání kvalitního produktu, ale i garantovaný servis a profesionální poradenství podpořené odborným vzděláváním zaměstnanců. Investování společnosti do kvality, serióznosti a odbornosti směrem k zákazníkovi se tak stává výjimečnou hodnotou, na ktoré vztah klient - firma stojí.

Široká nabídka naší společnosti, patenty a originální nápady umožňují najít to nejlepší řešení pro každý Váš problém.  

Školicí technik z ISO CHEMIE demonstruje správnou montáž těsnicí pásky ISO BLOCO ONE   Na výstavě CONECO 2013 zaujaly interaktivní pomůcky, na kterých si mohli návštěvníci ověřit vlastnosti těsnicích pásek v praxi

        

  Výroba maket okenních ostění a zpracování těsnicích fólií

 

Rozběhnutím výroby maket okenních ostění s montáží těsnicích pásek a rovněž zpracováním okenních fólií na bázi EPDM, PE a PVC jsme udělali další krok při rozšiřování naší nabídky určené hlavně pro výrobce okenní a fasádní techniky. Pro širokou veřejnost jsme připravili webovou stránku www.montaz-okna.sk. Najdete tu jasně vysvětleny problémy, řešení a postupy při montáži oken těsnicími páskami. 

 

Výroba maket okenních ostěníCopyright 2014 - 2019 © ALLMEDIA, spol. s r.o. - organizační složka Všechna práva vyhrazena.
design: Studio 001 Vytvárame eshopy - All4Shop.sk Vytvárame eshopy