Na trhu se stavebními materiály působíme od roku 1990

V našem sortimentu najdete kotvicí techniku, měřící techniku, stavební chemii, nástroje, nářadí, montážní systémy pro okna, dveře a fasády a pásky a fólie od světových lídrů. Díky dlouhodobé spolupráci se špičkovými výrobci Vám můžeme garantovat kvalitní výrobek s přiměřenou cenou a zaručeným servisem. Centrála a Profi Centrum v Bratislavě, Profi Centrum v Prešově a od roku 2006 i organizační složka v Brně nám umožňují zabezpečit rychlý dodavatelský servis na Slovensku a v České republice. Zkušený a stabilní tým 50. zaměstnanců je zárukou zákazníckých služeb na vysoké úrovni.

Krédo společnosti "Profesionalita zavazuje" pro nás znamená nejen dodání kvalitního produktu, ale i garantovaný servis a profesionální poradenství podpořené odborným vzděláváním zaměstnanců. Investování společnosti do kvality, serióznosti a odbornosti směrem k zákazníkovi se tak stává výjimečnou hodnotou, na které vztah klient - firma stojí.

Široká nabídka naší společnosti, patenty a originální nápady umožňují najít to nejlepší řešení pro každý Váš projekt či stavbu.  

Pro širokou veřejnost jsme připravili webovou stránku www.montaz-okna.sk. Najdete zde jasně vysvětlené problémy, řešení a postupy při montáži oken těsnicími páskami a seznam námi vyškolených firem pro aplikaci těsnicích pásek a fólií. Na webových stránkách evolutiontools.eu a unibor.cz naleznete širokou nabídku magnetických vrtaček a příslušenství předních světových výrobců značek EVOLUTION a UNIBOR.

Pro rostoucí zájem našich zákazníků jsme na přelomu roku 2020 investovali do technologie zpracování podkladových a rozšiřovacích profilů z konstrukčních desek PHONOTHERM a KERDYN, které zpracováváme pro individuální požadavky a distribuujeme v ČR a SR.

Koncem roku 2021 jsme vytvořili nářezové centrum pro lepicí a těsnicí pásky a fólie, které na místě skladujeme, řežeme na požadované rozměry, balíme a expedujeme. Ve stejné době u nás vzniklo oddělení managementu projektů, které slouží jako administrativní podpora při přípravě a implementaci produktů pro projekty v oblasti výstavby v České a Slovenské republice.